VinCE Magazin

Állásajánlat Tokajban

A Béres Szőlőbirtok és Pincészet Kft. 2013. március 1-től új munkatársat keres

TURISZTIKAI SZERVEZŐ

munkakörbe.

Feladatok:

  • A Béres Szőlőbirtok helyi turizmusának proaktív szervezése, új célcsoportok felkutatása és megszólítása
  • A birtokra bejelentkező/érkező csoportok szervezése és fogadása
  • Borkóstolók tartása és borok értékesítése a birtok vinotékájában
  • Kapcsolatépítés, együttműködés kialakítása turisztikai célpontokkal és a környékbeli (bel- és külföldi) vendéglátó-egységekkel
  • A turizmushoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárásaink:

  • Legalább középfokú, szakirányú végzettség
  • Tapasztalat és érdeklődés a turizmus-szervezés területén
  • A Tokaji Borvidék és tokaji borok ismerete, szeretete
  • Vendégszerető, barátságos, nyitott személyiség
  • Proaktivitás, dinamikus munkavégzés, jó szervezőkészség
  • Jó szóbeli kommunikációs készség, megnyerő fellépés
  • Rugalmas munkavégzés, a látogatók igényeihez igazodóan
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás, egyéb nyelvek ismerete előny
  • Jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Kihívásokban gazdag munkakör, a borvidék egyik legszebb presztízs-birtokán
  • A teljesítményhez igazodó, versenyképes fizetés
  • Lendületes csapat

A munkavégzés helye: Erdőbénye, Tokaj-Hegyalja és környéke (a feladathoz igazodóan)

Kezdés: 2013. március 1.

A jelentkezés módja: Szakmai önéletrajzát és motivációs levelét elektronikusan az info@beresbor.hu címre várjuk 2013. február 22-ig.

Comments are closed.